30. 08. 2006

ARCHicon

Adekvátní prezentace pro moderní a elegantní stavby předního architektonického studia.

ARCHicon

Popis projektu

Projekční a architektonická kancelář ARCHicon navrhuje originální a exkluzivní prostory - práce pro ni byla pro nás velká výzva. Ve spolupráci s klientem se nám podařilo připravit takový vizuální styl i samotný web, který podtrhuje krásu a čistotu staveb a projektů kanceláře.

Pro úvodní část webové prezentace jsme vybrali pět nejzajímavějších projektů, které jsme představili výraznými panoramatickými fotografiemi, okořeněnými jednoduchou, ale důvtipnou animovanou grafikou. Dostáli jsme tak přání klienta nenudit a ukázat architekturu jinak než školometskými náčrtky a vizualizacemi. Další díla ARCHiconu jsou představena přehlednými informativními stránkami.

Cíl projektu

Prezentaci jsme budovali od samého počátku: základem bylo vytvoření grafického manuálu, pokračovali jsme programováním a vytvořením redakčního systému, který klientovi umožňuje snadno vkládat nový obsah i bez zákroku našich odborníků.

Ceníme si

Zde se ukazuje síla studia GREP: jsme tým zkušených odborníků pracující pod jednou střechou, který si na sebe rád vezme všechnu složitou práci, aby na klienty i jejich zákazníky zbyla jen radost z používání chytrých webů a ze snazší vzájemné spolupráce.

Vloženo od GREP webdesign | Link: ARCHicon

Doporučit tuto stránku

* Všechny položky jsou povinnéK vašim službám

Chcete nový web?