Služba

Webdesign a tvorba www stránek

Vloženo od GREP webdesign | Webdesign a tvorba www stránek

Známe nejnovější trendy pro webdesign, ale nenásledujeme je slepě. Vytvoříme pro vás elegantní web s moderním designem a funkcemi, kterému však jeho užitná hodnota vydrží dlouho.

Umíme jednoduché firemní prezentace, stejně jako rozsáhlé e-shopy či nejrůznější netradiční zakázky, jako jsou soutěžní weby nebo online hry. Kromě velkých projektů umíme dělat i tzv. microsites, podporující nový výrobek či aktuální akci.

Weby připravené GREP webdesignem se líbí nejenom čtenářům, ale i vyhledávačům jako Google či Seznam, které je zobrazují vysoko ve svých výsledcích vyhledávání. Je to díky kvalitnímu technickému zpracování i široké nabídce marketingových strategií, kterými umíme vaši firmu či výrobek podpořit. Optimalizace pro vyhledávače, tzv. SEO, pro nás narozdíl od konkurence není bonusem, ale jedním z pilířů designu nového či redesignu staršího webu.

V nabídce našich služeb jsou i Flash animace - budete-li si to přát, obohatíme váš web interaktivní grafikou anebo nalákáme zákazníky na online hru o věcné ceny, které pak jako full service agentura můžeme i sami rozesílat.

V pozadí stránek GREP webdesign běží tak jednoduše ovladatelný redakční systém, že si můžete přidávat novinky či fotografie sami, a to i když se s technikou příliš nekamarádíte.

Kam dál?

ARCHicon Cyklo Point Advokátní kancelář Foll CCC boty DATmo LUX KAJOT Flashová závodní hra pro Konica Minolta Soutěž Bravia Motionflow Kancelářská káva Kuchyně Sykora Sony Cashback Bondovská soutěž pro Sony Studio Zachová Tepelná čerpadla MACH AZ Pokorny Webdesign pro Apatyka servis FotoRevoluce Sony Expreska Veritas Elsyst Engineering FROSCH Flower Lover

K vašim službám

Chcete nový web?